Teamet

Teamet

Vi ser frem til å ønske deg velkommen til Harley-Davidson® Trondheim


Terje Holm

Dealer Principal

Terje Holm

+47 73 96 22 33
terje@hd-trondheim.no

Solveig Løkken

Administrasjon/Salg

Solveig Løkken

+47 73 96 22 33
solveig@hd-trondheim.no

Ragnar Woldseth, Jr.

Daglig leder/CEO

Ragnar Woldseth, Jr.

+47 73 96 22 33
ragnar@hd-trondheim.no

Rolf Sommervold

Deleansvarlig/Parts Manager

Rolf Sommervold

+47 73 96 22 33
rolf@hd-trondheim.no

Corey Sammans

Verksmester/Master of Technology

Corey Sammans

+47 73 96 22 33
cory@hd-trondheim.no

Anne Holm

Varemottak/Salg/Bestilling

Anne Holm

+47 73 96 22 33
anne@hd-trondheim.no

Petter Leth-Olsen

Service Manager

Petter Leth-Olsen

+47 73 96 22 33
petter@hd-trondheim.no

Nils Sjøvold

Klargjøring MC

Nils Sjøvold

+47 73 96 22 33
nils@hd-trondheim.no

Staci Amdahl

Butikkmedarbeider/Social Media

Staci Amdahl

+47 73 96 22 33
staci@hd-trondheim.no

Steve Riedel

Mekaniker

Steve Riedel

Ola Lervik

Lærling

Ola Lervik


Til tider er vi på utkikk etter personer til vårt team som deler vår lidenskap og engasjement. Hvis du er interessert i å jobbe hos oss, vennligst ta kontakt

Harley-Davidson gir deg den best mulige kjøreopplevelsen på veien. Vi bruker informasjonskapsler for å gi deg den best mulige opplevelsen på nettsiden vår. Ved å fortsette å være på nettstedet, godtar du våre retningslinjer. Les om våre retningslinjer for bruk av informasjonskapsler her.

OK